DLACZEGO AVIA BITUMEN

Stawiamy na jakość, doświadczenie i kwalifikacje.

Jesteśmy zespołem pasjonatów budownictwa drogowego. Nasza wiedza, fachowość i zaangażowanie stanowią podstawę funkcjonowania firmy oraz sprzyjają budowaniu przewagi konkurencyjnej. Know-how i doświadczenie światowych producentów, indywidualne podejście do każdego klienta oraz obsługa na najwyższym poziomie to cechy, które nas wyróżniają. Współpracujemy z kadrą wykwalifikowanych technologów, którzy udzielają porad w zakresie innowacji branżowych.

DLACZEGO AVIA BITUMEN

NASZ CEL

Nasz cel jest prosty – terminowe dostawy wysokiej jakości produktów asfaltowych w konkurencyjnej cenie.

Zależy nam, aby wszystkie nasze dostawy realizowane były płynnie, a zamówiony produkt dostarczany na czas – wiemy, że dzięki terminowej pracy możemy umożliwić ukończenie projektów budowy i remontów dróg zgodnie z planem.

NASZ CEL

PARTNERSTWO

Współpraca z nami to dostęp do renomowanych producentów wyrobów asfaltowych w europejskich rafineriach, nowoczesnej floty samochodów do masowego przewozu asfaltu oraz sieci najnowocześniejszych terminali odpowiedzialnych za magazynowanie, mieszanie i produkcję asfaltów. To także specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu.

Jakość, rzetelność i obsługa na najwyższym poziomie to wartości, według których realizujemy wszystkie projekty. Dzięki temu budujemy zaufanie naszych klientów na długie lata.

PARTNERSTWO

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH

Zapewnienie długotrwałej przyczepności i równości podłoża, redukcja hałasu komunikacyjnego i estetyczne ukształtowanie powierzchni komunikacyjnych to priorytety w naszej działalności. Przy współpracy z renomowanymi producentami produktów asfaltowych wspieramy i przyspieszamy rozwój infrastruktury drogowej, przyczyniając się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH